Regulamin programu lojalnościowego TrygonSport.pl

 

Regulamin Programu lojalnościowego TRYGON Sport Klub


1. Program lojalnościowy TRYGON Sport Klub pozwala uzyskać rabat procentowy, udzielany od ceny produktu, w zależności od łącznej kwoty wydanych pieniędzy w naszym sklepie internetowym w ostatnich 100 dniach.

2. Aby skorzystać z rabatu dostępnego dla członków TRYGON Sport Klub należy posiadać kartę TRYGON Sport Klub, którą wyrobić można, na miejscu, w każdym sklepie stacjonarnym TRYGON Sport lub korespondencyjnie wysyłając wypełniony formularz

* pola obowiązkowe
na adres:

TRYGON Sport
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 19/21
01-595 Warszawa

UWAGA: Dokonując pierwszego zamówienia w sklepie internetowym należy skontaktować się z obsługą sklepu lub w komentarzu do zamówienia podać numer swojej karty, aby system programu lojalnościowego uwzględnił transakcję i przypisał rabat do kontat.

Rejestracja i dokonywanie zakupu w sklepie internetowym TrygonSport.pl wiąże się z koniecznością zapoznania się i akceptacją Regulaminu Trygon Sport.


3. Wyróżniamy dwa progi dodatkowych rabatów. Rabat przyznawany jest na podstawie kwoty wydanej na zakupy w sieci sklepów TRYGON Sport w ciągu ostatnich 100 dni:


I.  5% rabatu - dla każdego posiadacza karty TRYGON Sport Klub

II. 10% rabatu - dla posiadacza karty TRYGON Sport Klub, który w ciągu ostatnich 100 dni wydał na zakupy w sklepach Trygon Sport przynajmniej 200zł

Dodatkowo posiadaczy karty TRYGON Sport Klub otrzymywać będa informacje o nowościach i aktualnych promocjach.
 

RABAT ŁĄCZY SIĘ Z AKTUALNYMI PROMOCJAMI jeśli dotychczasowy rabat nie jest większy niż 20%.

 

4. Rabat przyznawany jest na podstawie zamówień dokonanych po podaniu numeru karty TRYGON Sport Klub. Wartość rabatu aktualizowana jest w momencie zmiany statusu zamówienia na "zrealizowane". Wartość zrealizowanego zamówienia pozostaje w pamięci programu przez okres 100 dni.

5. Szczegółowy regulamin Programu lojalnościowego TRYGON Sport Klub dostępny jest w zakładce Regulaminy Promocji