Praca

Duet s.j. jest właścicielem sieci sklepów Trygon Sport. Swoim klientom proponujemy najnowsze trendy sportowe i lifestylowe. W związku z dalszymi planami rozwoju, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

DEKORATOR

Opis stanowiska:

• aranżacja salonu zgodna z zasadami Visual Merchandisingu przyjętymi w sieci Trygon Sport

Wymagania:

• doświadczenie w branży obuwniczo-odzieżowej na stanowisku dekorator lub dekorator-sprzedawca,

• znajomość zasad Visual Merchandisingu w teorii i praktyce

• znajomość aktualnych trendów w modzie,

• wyczucie koloru i stylu

• bardzo dobra organizacja pracy,

• umiejętności w prezentowaniu towaru w sklepie i na witrynie

• zaangażowanie, kreatywność, dynamiczność w pracy,

• zorganizowanie i umiejętności ustalania priorytetów,

• umiejętności przekazywania wiedzy z zakresu VM,

• Systematyczna zmiana aranżacji sklepu

• Utrzymanie porządku i estetyki w salonie oraz na witrynie sklepu

• Układanie towaru według instrukcji VM w oparciu o warunki danego sklepu (praca twórcza)

• Stosowanie procedur VM sieci Trygon Sport (prace odtwórcze)

Oferujemy:

• interesującą pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole

• możliwość rozwoju zawodowego

• nienormowany czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem podając w temacie wiadomości: DEKORATOR/województwo/miasto, na adres: duetrekrutacja@gmail.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Duet s.j.